.

Philips Lumea Advanced SC1994/00

Kod: 0234
Polecane
1 ocen
Marka: Philips
1 029 zł 836,59 zł bez VAT
Dostępne na magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
28.2.2024
Możliwości transportowe

Depilator odznacza się wyższą efektywnością od maszynek ręcznych, a jego używanie będzie kosztowało mniej niż zabiegi w salonie kosmetycznym. W IPL PHILIPS Lumea Advanced SC1994/00 sposób depilacji to światło (IPL).

Informacje szczegółowe

Gwarancja ceny
Gwarancja ceny
Oferty specjalne i gwarancja niskich cen u wybranych producentów.
Szybka i DARMOWA dostawa
Szybka i DARMOWA dostawa
Przy zakupach powyżej 1300 złotych, dostawa jest darmowa.
Towar dostępny na magazynie
Towar dostępny na magazynie
Więcej niż 1500 pozycji dostępnych na magazynie i gotowych do wysyłki
Zweryfikowany sklep
Zweryfikowany sklep
Ponad 500 klientów poleca nas na podstawie zweryfikowanych recenzji.

Opis szczegółowy produktu

Depilator IPL

Depilator IPL wysyła wiązki światła, które podgrzewają cebulkę włosa, co powoduje jej przejście w stan uśpienia. Oznacza to wypadnięcie włosa i zahamowanie jego rośnięcia na okres od kilku do nawet kilkunastu tygodni. Aby osiągnąć maksymalne efekty, depilację IPL należy powtarzać w regularnych odstępach.  

product_5638244

5 - stopniowa regulacja prędkości

Regulacja prędkości głowicy pozwoli na dostosowanie do rodzaju skóry i włosków oraz wrażliwości na ból. Wolniejsza depilacja powoduje mniej dyskomfortu i ogranicza ilość podrażnień, ale zajmuje więcej czasu. Przestawienie się na szybsze tryby skróci okres trwania depilacji, ale może spowodować większy ból i zaczerwienioną skórę. 

product_5638245

Zasilanie sieciowe

Depilator tego typu wystarczy podłączyć do gniazda elektrycznego, aby był gotowy do pracy. Nie trzeba martwić się o naładowanie akumulatora, co jest niezbędne w przypadku urządzeń bezprzewodowych. To klasyczne rozwiązanie, które wymaga jedynie dostępu do prądu. 

product_5638246

Rozpoznawanie typu skóry

Przeznaczeniem tego czujnika jest sprawdzenie, czy moc wyzwalanego światła jest odpowiednia dla danego typu skóry. Usuwanie włosów ze skóry jasnej wymaga mniejszej intensywności, niż w przypadku ciemniejszej karnacji. Aby czujnik działał prawidłowo, należy przed użyciem depilatora oczyścić części ciała, które będziemy poddawać depilacji. 

product_5638247

Oświetlenie miejsca depilacji

Lampka depilatora dokładnie oświetli miejsce, z którego będą usuwane włosy. Jej włączenie sprawi, że depilacja będzie bardziej precyzyjna i nie będzie wymagała nadmiernego wytężania wzroku. Zwiększona widoczność pozwoli dostrzec włoski, które łatwo byłoby pominąć bez punktowego oświetlenia.  

product_5638248

Nogi

Nogi należą do często eksponowanych części ciała, szczególnie w okresie letnim. Używając odpowiedniego urządzenia do ich depilacji, uzyskasz dobre efekty i komfort zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej. Specyfikacja tego modelu pozwala na skuteczne i proste usuwanie włosów z nóg. 

product_5638249

Bikini

Duża wrażliwość miejsc intymnych powoduje specyficzne wymagania przy wyborze urządzenia, który ma służyć do ich depilacji. Ten model jest odpowiednio dostosowany do usuwania włosów z okolic bikini. Dzięki temu do minimum spadnie ryzyko podrażnień skóry i bólu, a sama depilacja będzie przebiegać sprawnie i efektywnie. 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Depilatory i golarki damskie
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.1 kg
Typ urządzenia: elektryczny
Liczba prędkości: 5
Sposób używania: na sucho
Funkcje urządzenia: rozpoznawanie typu skóry, oświetlenie miejsca depilacji
Kolor: biały
Rodzaj zasilania: sieciowe
Wyposażenie: pokrowiec, instrukcja obsługi, ściereczka czyszcząca
Certyfikaty, normy, atesty: CE