.

Philips S5587/30 Golarka

Kod: 0157
Polecane ŚWIĄTECZNE RABATY!
11 ocen
Marka: Philips
409 zł 332,52 zł bez VAT
Dostępne na magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
5.12.2023
Możliwości transportowe
Czy wiesz, że Twój kontur twarzy, skóra oraz zarost są tak unikalne, jak Twoje odciski palców? Właśnie dlatego Philips wykorzystuje technologię Philips SkinIQ, która w czasie rzeczywistym monitoruje proces golenia i stale go dostosowuje, zapewniając Ci najlepsze efekty.

Informacje szczegółowe

Gwarancja ceny
Gwarancja ceny
Oferty specjalne i gwarancja niskich cen u wybranych producentów.
Szybka i DARMOWA dostawa
Szybka i DARMOWA dostawa
Przy zakupach powyżej 1300 złotych, dostawa jest darmowa.
Towar dostępny na magazynie
Towar dostępny na magazynie
Więcej niż 1500 pozycji dostępnych na magazynie i gotowych do wysyłki
Zweryfikowany sklep
Zweryfikowany sklep
Ponad 500 klientów poleca nas na podstawie zweryfikowanych recenzji.

Opis szczegółowy produktu


Komfort golenia z technologią SkinIQ

Czy wiesz, że Twój kontur twarzy, skóra oraz zarost są tak unikalne, jak Twoje odciski palców? Właśnie dlatego Philips wykorzystuje technologię Philips SkinIQ, która w czasie rzeczywistym monitoruje proces golenia i stale go dostosowuje, zapewniając Ci najlepsze efekty.

Golarka Philips S5587/30 z serii 5000 zapewnia doskonałe golenie, a teraz umożliwia strzyżenie jeszcze większej liczby włosów za jednym pociągnięciem.

philips-poweradapt

Větší zastřihovací výkon v každém tahu

Díky až 90 000 střihům za minutu oholí silné, ale jemné břity SteelPrecision holicího strojku Philips jedním tahem více vousů, což vám zajistí čisté a pohodlné holení.

Ostrza SteelPrecision

W przeciągu minuty wykonują nawet do 90 000 ruchów tnących, tym samym gwarantując bardziej dokładne i bliższe skórze golenie. Aby móc uzyskać jak najlepsze efekty, urządzenie posiada 45 wydajnych, samoostrzących ostrzy, które zostały wyprodukowane w Europie.
Ta nowa, precyzyjna golarka została wyposażona w kanały Hair-Guide, które zapewniają optymalne strzyżenie i komfort skóry.

philips-presnost-holicich-hlav

Dopasowuje się do kształtu Twojej twarzy

Głowice golarki mogą poruszać się we wszystkich kierunkach obracają się o 360°, jednocześnie doskonale dopasowując się do kształtu twarzy. Zapewnia to lepszy kontakt ze skórą, zwiększa wygodę i dokładność golenia.

Golarka elektryczna poradzi sobie z każdą brodą - jest wyposażona w inteligentny czujnik zarostu, który odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę.

Równomierne przycinanie wąsów i bokobrodów

Odpowiednio zadbany zarost to wizytówka niejednego mężczyzny. Za pomocą wbudowanego trymera szybko dopracujesz swoją stylizację zarostu. Nada się do brody, wąsów, a także włosów w nosie i uszach. Ten praktyczny dodatek najczęściej eliminuje konieczność kupna oddzielnego urządzenia. Tak samo jak klasyczny trymer, również i ten wysuwany z golarki, znacząco zwiększa precyzję golenia.

philips-shavers-360-d

Dla Twojej wygody

 

  • Łatwe czyszczenie - Wystarczy zaledwie jedno naciśnięcie przycisku, by otworzyć głowicę golącą. Teraz możesz łatwo opłukać ją pod wodą.
  • Golenie na mokro i sucho - Wybierz golenie takie, jak lubisz. Na sucho bądź na mokro - korzystając z pianki, żelu, a nawet pod prysznicem.

Bardziej intuicyjne, długie golenie

W zaledwie godzinę naładuj energooszczędny i wydajny akumulator litowo-jonowy golarki Philips. Śpieszysz się? Podłącz golarkę na 5 minut i zapewnij jej moc na jedno pełne golenie. 1 godzina ładowania wystarcza na 60 minut golenia.

Na 3-poziomowym wyświetlaczu LED można z łatwością sprawdzić pozostałą ilość energii akumulatora. Golarka Philips nie tylko informuje o konieczności naładowania, ale także posiada wskaźniki zablokowania, czyszczenia i wymiany głowicy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Golarki męskie
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.6 kg
Kolor: Grafitowo-szary
Rodzaj: Rotacyjna
Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowy
Czas pracy: 60 minut
Automatyczne napięcie: 100–240 V
Pełne ładowanie: 1 h
Szybkie ładowanie: Tak, 5-minutowe
Dopasowująca się do kształtu ciała: Elastyczne głowice 360-D
Technologia SkinIQ: Czujnik Power Adapt
Możliwość mycia pod bieżącą wodą: Tak
Możliwość używania na mokro i na sucho: Tak
Wyświetlacz LED: Tak
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora: Tak
Blokada podróżna: Tak