.

Dostawa i płatność

Dostawa

Red Packeta

Odbiór osobisty Packeta.pl

Przesylkownia.pl to sieć punktów odbioru, która umożliwia odbiór towaru w różnych filiach w Polsce. Zazwyczaj czas dostawy paczki do punktu odbioru wynosi 2-3 dni robocze od nadania. Paczkę można odebrać w punkcie odbioru przez 7 kolejnych dni. Opcja dostawy dostępna tylko w przypadku przesyłek do 5 kg o określonych wymiarach, a w przypadku przesyłek za pobraniem - tylko do wartości 8000 PLN. Opłata za dostawę do punktu odbioru wynosi 22 PLN z VAT. DARMOWA dostawa na terenie całej Polski na wybrane produkty. Więcej informacji o punktach odbioru Przesylkownia.pl znajdą Państwo tutaj.

GLS_Logo_2021_RGB_GLSBlue

Przesyłka kurierska - dostawa pod wskazany adres

Wielu klientów preferuje kuriera ze względu na wygodę i szybkość. Kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Będziesz informowany o statusie dostawy za pomocą SMS-a i e-maila. Jeśli chcesz otrzymać dostawę następnego dnia po złożeniu zamówienia, prosimy o złożenie zamówienia przed południem. Kurier przybywa do nas nieco później niż Packeta.pl. Cena: 27 PLN

Metody Płatności

  • Gotówka (za pobraniem)

Za towar zapłacą Państwo dopiero po otrzymaniu przesyłki od naszego zakontraktowanego przewoźnika (DPD; Poczta Polska). W razie odbioru osobistego, za towar zapłacą Państwo na miejscu zgodnie z otrzymanym rachunkiem. Fakturę VAT dla danego towaru prześlemy pocztą elektroniczną. 

Zamówienie zostanie nadane i dostarczone po otrzymaniu przez nas zapłaty na rachunek. Na przelew potrzeba 1-3 dni robocze w zależności od banku.

Nazwa banku: Santander Bank Polska S.A.
Numer konta: PL45109019260000000156183001
SWIFT: WBKPPLPP
Właściciel konta : Begadget s.r.o