.

Oral-B iO Series 10 Stardust White Szczoteczka magnetyczna

Kod: 0137
Nowość
Marka: Oral-B
1 250 zł 1 016,26 zł bez VAT
Dostępne na magazynie (>5 szt)
Możemy doręczyć do:
24.6.2024
Możliwości transportowe

Szczoteczka elektryczna wykonuje znacznie więcej ruchów w ciągu minuty od jej manualnej odpowiedniczki. Oznacza to większą skuteczność i dokładność szczotkowania w krótszym czasie. W mycie zębów tym urządzeniem nie trzeba też wkładać dużo siły. Posiadając ORAL-B iO Series 10 wyczyścisz swoje zęby lepiej, niż tradycyjną szczoteczką.

Informacje szczegółowe

Gwarancja ceny
Gwarancja ceny
Oferty specjalne i gwarancja niskich cen u wybranych producentów.
Szybka i DARMOWA dostawa
Szybka i DARMOWA dostawa
Przy zakupach powyżej 3000 złotych, dostawa jest darmowa.
Towar dostępny na magazynie
Towar dostępny na magazynie
Więcej niż 1500 pozycji dostępnych na magazynie i gotowych do wysyłki
Zweryfikowany sklep
Zweryfikowany sklep
Ponad 500 klientów poleca nas na podstawie zweryfikowanych recenzji.

Opis szczegółowy produktu

Oral-B iO Series 10

Szczoteczka elektryczna wykonuje znacznie więcej ruchów w ciągu minuty od jej manualnej odpowiedniczki. Oznacza to większą skuteczność i dokładność szczotkowania w krótszym czasie. W mycie zębów tym urządzeniem nie trzeba też wkładać dużo siły. Posiadając ORAL-B iO Series 10 wyczyścisz swoje zęby lepiej, niż tradycyjną szczoteczką.

Szczoteczka magnetyczna

Sposób działania szczoteczki magnetycznej różni się od szczoteczki sonicznej – pracuje ona dzięki zastosowaniu liniowego napędu magnetycznego. Wytwarzana energia jest kierowana do główki i włókien szczoteczki, aż po same ich końcówki, co wytwarza zjawisko mikrowibracji. Szczoteczka magnetyczna z iO™, to najlepsza technologia szczotkowania od Oral-B, łączy delikatną energię mikrowibrujących włókien i okrągłą główkę Oral-B, zaprojektowaną we współpracy z dentystami, z pierwszym tego rodzaju napędem magnetycznym. 

product_5147822

Akumulatorowe

We wnętrzu tej szczoteczki umieszczony jest akumulator, który stanowi źródło jej zasilania. Uzupełnianie energii odbywa się zwykle przez podłączenie urządzenia do ładującej podstawki. Posłuży ona również jako dedykowane miejsce do przechowywania szczoteczki. 

product_5147824

Czas pracy: 56 minut

Ten parametr podawany w minutach określa czas po pełnym naładowaniu, przez który szczoteczka będzie pracować. Możemy łatwo sprawdzić, na ile dni bez ładowania będziemy mogli sobie pozwolić. Wystarczy podany czas działania podzielić przez liczbę minut, które dziennie poświęcamy na mycie zębów. 

product_5147832

Aplikacja

Technologia Bluetooth pozwoli na bezprzewodowe połączenie smartfona ze szczoteczką. Aby to zrobić należy pobrać odpowiednią aplikację, a następnie sparować urządzenia. Czujniki umieszczone w szczoteczce razem z przejrzystą aplikacją pomogą w kształtowaniu prawidłowych nawyków mycia zębów. 

product_5147830

Tryb codzienny

To podstawowy tryb przeznaczony do codziennego, rutynowego czyszczenia zębów. Występuje on w każdym modelu szczoteczek elektrycznych. Jeśli nie zamierzasz koncentrować się na konkretnym aspekcie higieny jamy ustnej, wystarczy aktywować właśnie ten tryb. 

product_5147826

Tryb delikatny

Jeśli Twoje zęby lub dziąsła są wrażliwe i szczotkowanie za pomocą normalnego trybu wywołuje dyskomfort, warto skorzystać z trybu delikatnego. Po jego włączeniu prędkość obrotowa urządzenia się obniża. Szczotkowanie staje się wtedy delikatne, dzięki czemu ryzyko podrażnień znacząco się obniży. 

product_5147828

Tryb wybielania

Uzyskanie korzystnie wyglądającego, białego koloru zębów nie zawsze jest łatwym zadaniem. Na barwę uzębienia negatywnie wpływa nie tylko niedostateczna higiena czy palenie papierosów, ale także genetyka oraz proces starzenia. Wybierając tryb wybielania, prędkość obrotowa zostanie odpowiednio zwiększona, tak by w jak największym stopniu usunąć przebarwienia szkliwa. 

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Elektryczne szczoteczki do zębów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.6 kg
Typ: Magnetyczna
Czas działania: do 14 dni
Tryb pracy: Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie, Pielęgnacja dziąseł, Pielęgnacja języka, Wybielanie
Wskaźniki: Wskaźnik naładowania, Wskaźnik zużycia końcówek
Funkcje: Sygnalizator czasu mycia, Sterowanie smartfonem, Czujnik siły nacisku
Zasilanie: Akumulatorowe
Ruchy pulsacyjne: Nie
Sterowanie smartfonem: Tak
Regulacja prędkości: 7 stopni
Funkcje dodatkowe: Etui z możliwością ładowania, Monitorowanie zębów 3D, Sztuczna inteligencja, Timer, Wskaźnik inteligentnej kontroli nacisku, Wyświetlacz OLEDVýrobce neuvádí

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola: